У Черкасах стартує проект "Від Лялі до Кралі"

У Черкасах стартує проект "Від Лялі до Кралі" Міська влада Черкас запрошує гостей та жителів обласного центру на відкриття культурної події - проєкту «Від Лялі до Кралі», що відбудеться 11 грудня о 16.00 год. у Галереї народного мистецтва (вул. Хрещатик, 251).

Проєкт «Від Лялі до Кралі» втілений у життя творчою групою ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради: педагогом – Галиною Тимошенко, вихованцями та креативними батьками Народного художнього колективу – студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки»; майстрами громадської організації «Творчий коловрат» та Черкаського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Культурна подія - проєкт «Від Лялі до Кралі» реалізований завдяки підтримці міської влади та особисто міському голові Анатолію Бондаренку у рамках Програмі виділення грантів у галузі культури міста Черкаси. Головною метою цього заходу є відродження і популяризація традиційних технік створення вінків Черкащини та різних регіонів України.
11.12.2019 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter