У Черкасах пройшов всеукраїнський турнір з кіберспорту «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup»

Уперше в Черкасах та вдруге в Україні поціновувачів комп’ютерних ігор та кіберспортивних турнірів зібрав Всеукраїнський студентський турнір з кіберспорту – «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» з ігор «Dota2» та «CS:GО». Як інформують у Черкаській ОДА, в запеклій боротьбі визначилися чотири команди-фіналісти, які змагалися за звання переможця та призовий фонд у 50 000 грн, інформують у Черкаському національному університеті. Саме тут проходив фінал змагань.

У грі «Dota 2» позмагалися «Black Squad» Київського національного торговельно-економічного університету (капітан – Кирил Панасенко) та «NAU Stewards» Національного авіаційного університету (капітан – Гліб Орловський).

У грі «CS:GO» протистояли команди «XNYRE» Харківського національного університету радіоелектроніки (капітан – Олександр Лаптій) та «NAU Stewards» Національного авіаційного університету (капітан – Олександр Рижов).
У Черкасах пройшов всеукраїнський турнір з кіберспорту «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup»


Організаторами цьогорічного турніру «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» є: Всеукраїнська громадська організація «Спортивна студентська спілка», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Федерація «Esports Ukraine».

Офіційним технічним партнером чемпіонату стала компанія «Cyberring» – одна з найкращих кіберспортивних арен.

Виконавчий директор Федерації «Esports Ukraine» Едуард Анохін розповів про важливість проведення таких турнірів саме на базі закладів вищої освіти:

– Черкаський національний – це дійсно прогресивний та технологічний заклад, де навчаються і викладають доброзичливі й розумні люди. Представникам Федерації дуже приємно, що ЗВО підтримують кіберспорт. Уже вдруге поспіль в Україні подібний турнір проводиться в університеті, і це початок хорошої традиції. Ми надіємося, що кіберспорт поширюватиметься серед студентства. Спільними зусиллями ми досягнемо нового рівня кіберспорту.

Представник департаменту Кіберполіції Національної поліції України Геннадій Дубок закцентував увагу на освіченості людей щодо кіберспорту:

– На сьогодні, поняття кіберспорту, кіберполіції вже не такі нові й незнайомі, як раніше. Кіберкультура стрімко розвивається. Тому бажаю учасникам, насамперед, розвитку й участі в змаганнях на міжнародній арені.
10.12.2019 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter