У Тальному ухвалено список присяжних

У Тальному ухвалено список присяжнихЯк інформують в Тальнівській районній раді, напередодні чергової сесії за ініціативою голови Валентини Любомської проведено зустріч з кандидатами, які дали згоду бути присяжними на території, на яку поширюється юрисдикція Тальнівського районного суду.

У зустрічі взяли участь суддя Тальнівського районного суду Черкаської області Ірина Воронкова – спікер районного суду та керівниця апарату районного суду Жанна Соколовська, які ознайомили кандидатів із статусом присяжних, їх обов’язками, правами та гарантіями їх діяльності. Також були надані відповіді на всі запитання кандидатів у присяжні.

Враховуючи подання територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області, згоду осіб щодо включення їх до списку присяжних, на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та законності було узгоджено ці списки та підготовлено і подано проект рішення районної ради «Про затвердження списку присяжних» на пленарне засідання сесії районної ради, на якому депутати ухвалили це рішення.
10.12.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter