На Чигиринський у Черкасах завершуються роботи з реконструкції ділянки головного каналізаційного колектора

На Чигиринський у Черкасах завершуються роботи з реконструкції ділянки головного каналізаційного колектора Як інформують у міськраді Черкас, працівники черкаського водоканалу завершують масштабний проект із реконструкції дільниці головного каналізаційного колектора глибокого залягання по вулиці Чигиринській у Черкасах. Особисто контролює хід виконання робіт міський голова Анатолій Бондаренко.

Начальник загального відділу КП «Черкасиводоканал» Алла Грохольська розповіла, що головний каналізаційний колектор залягає на глибині 6-8 метрів, має довжину близько семи кілометрів і транспортує 70% усіх міських стоків до очисних споруд. Наразі модернізовано і замінено майже 3700 метрів мереж водовідведення. В результаті термін експлуатації цієї ділянки колектора продовжений ще на півстоліття.

Загалом модернізації потребує вся каналізаційна інфраструктура міста, яка була збудована у 60-70 роки минулого століття і вже випрацювала свій експлуатаційний ресурс. Тому підприємство постійно шукає можливості для реалізації різних програм із реконструкції та відновлення мереж водопостачання та водовідведення.

– «Черкасиводоканал» уже не вперше проводить модернізацію каналізаційних та водопровідних систем. Наприклад, у 2009 році також на кредитні кошти Світового банку було повністю модернізовано водопровідні та каналізаційні насосні станції, розповідає Алла Олександрівна.

А також додає, що роботи з модернізації колектора проводилися у досить складних умовах. Труби прокладалися на великій глибині, наявний високий рівень ґрунтових вод, що ускладнювало монтажні роботи. Проте висока кваліфікація та досвід працівників підприємства та підрядної організації, а також застосування сучасних матеріалів та техніки забезпечили належну якість виконання робіт відповідно до нормативних технологічних вимог.

Загалом роботи з заміни зношених мереж водовідведення є свідченням системного підходу підприємства до вирішення питань розвитку водопровідно-каналізаційного господарства міста. Водоканал замінює водогони та колектори, що відпрацювали свій нормативний термін, спрямовуючи всі зусилля на підвищення якості та стабільності послуг, що надаються населенню.
09.12.2019 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter