Голова Черкаської облради Підгорний зустрівся з представниками місцевої ІТ- галузі

Як інформують у Черкаській облраді, Анатолій Підгорний та заступник голови обласної ради Андрій Сегеда зустрілися з представниками ІТ-технологій Черкащини, серед яких успішні у цій галузі підприємці Віктор Євпак, Юрій Цибровський. Артем Москаленко, Анастасія Негода і Сергій Шмиголь.

У зустрічі взяв участь також директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Роман Карманнік.
Голова Черкаської облради Підгорний зустрівся з представниками місцевої ІТ- галузі

Представники ІТ-галузі розповіли про власні напрацювання і здобутки у цій сфері діяльності, зазначивши, що впродовж останнього десятиріччя ця галузь стала однією із найдинамічніших в нашій державі і, зокрема, на Черкащині та перетворюється на ключовий тренд економіки.

Кількість людей, зайнятих у сфері ІТ, щороку збільшується, відповідно зростає кількість робочих місць. Окрім того, новітні технології все ширше застосовуються в реальному житті та на виробництві. Успіхи ІТ-галузі і її спеціалістів визнані в світі і на українських працівників цієї сфери є значний попит за кордоном.

Представники ІТ-галузі Черкащини вже мають неабиякий досвід ведення цього бізнесу та планують розширювати його, тим більше, що число бажаючих оволодіти цією спеціальністю постійно зростає.

У ході розмови голова обласної ради зауважив, що поділяє погляди представників ІТ-сфери щодо їхнього внеску в запровадження новітніх технологій, які дають нові імпульси для розвитку різних галузей, в тому числі освіти, охорони здоров’я, впровадження цих технологій у виробництво.

– Якраз ІТ-сфера може давати той продукт, який може показувати і прогнозувати, наприклад, ті чи інші процеси на виробництві, змоделювати певні перспективи тощо, – зазначив голова обласної ради. – Дуже важливо при цьому, щоб цей бізнес поєднував і дослідження, і практичні розробки, орієнтовані на кінцевий результат. Ось для прикладу, черкаський аеропорт. Було б добре мати чітке уявлення щодо можливостей його функціонування. Чи взяти будь-яку іншу конкретну справу.
06.12.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter