З нагоди Дня волонтера в Черкасах вручено подяки благодійникам

Як інформують у Черкаській ОДА, 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Привітав черкащан зі святом та подякував за діяльність голова Черкаської ОДА Роман Боднар та очільник обласних депутатів Анатолій Підгорний.

Подяки за активну громадську діяльність, участь у реалізації важливих соціальних програм, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, допомогу військовим в зоні ОСС та їхнім сім’ям отримали:

Галина Якименко, Ганна Селецька, Сергій Вдовченко, Ганна Швець, Віталій Коркоценко, Григорій Титаренко, Грігас Павілс, Віктор Дивнич, Катерина Сікора, Анна Торопова, Сергій Калига, Валерій Петроченко. А також колектив “Укрмедтекстиль”, члени КСН мікрорайону «Дніпровський»: Ольга Занора, Валентина Іляшенко, Валентина Іващенко, Марія Лихоманова, Ангеліна Танюк. Отримали нагороди волонтери ініціативи “Центр Гостинності” Дмитро Кротик, Руслана Олійник, Світлан Крот та Віктор Дивнич.
З нагоди Дня волонтера в Черкасах вручено подяки благодійникам

– Волонтерство на сьогодні – це потужний громадський рух. Ви об’єднуєте суспільство, пишаємося Вами і беремо приклад. 5 грудня – День волонтера, це міжнародне свято. Але ми, українці, відзначаємо його поряд із Днем Збройних Сил. Це неспроста і символічно, бо саме волонтери із 2013-го стали першими помічниками і захисниками для наших Героїв Майдану, із 2014-го – для бійців на передовій. Ви найшвидше мобілізували всі наші ресурси: людські і матеріальні задля допомоги іншим, – привітав волонтерів очільник області Роман Боднар.
06.12.2019 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter