Британський експерт Марк Ренделл провів тренінг для патрульних поліцейських з Черкас

Як інформують у патрульній поліції Черкаської області, 4 грудня в актовому залі управління патрульної поліції в Черкаській області відбувся тренінг працівників патрульної поліції щодо запобігання жорстокому ставленню до тварин та його зв’язку із насиллям стосовно людей.

Захід проводив експерт та керівник організації Hidden-in-Sight International Марк Ренделл у минулому, старший офіцер поліції Великобританії з більш як 30-річним досвідом роботи та представник цієї організації, Богачик Олександр.
Британський експерт Марк Ренделл провів тренінг для патрульних поліцейських з Черкас

Поліцейським розповіли, що існує принаймні 32 дослідження, які були проведені в усьому світі стосовно зв’язку між знущанням над тваринами та насильством щодо людей. Великий відсоток серійних вбивць та шкільних стрільців мають історії знущання над тваринами, також, випадки жорстокого поводження з тваринами з боку дітей визнаються ФБР одним із вагомих індикаторів розладу нормальної поведінки.
Зв'язок жорстокості до тварин та насильства проти людей добре розуміють у західних країнах і все частіше правоохоронні органи визнають, що у розв’язанні проблеми захисту тварин існують вигоди, які забезпечують захист суспільства, а також, знижують насильство проти людей, антисоціальну поведінку та організовану злочинність.

У формі відкритого діалогу та практичних завдань пройшов цей насичений корисною інформацією захід.
05.12.2019 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter