Черкаська ОДА підписала угоду про співпрацю з компанією lifecell

Телемедицина, спільні smart-проекти. Саме таку мету співпраці ставлять Черкаська обласна державна адміністрація та компанія lifecell. Як інформують у Черкаській ОДА, сьогодні відбулося підписання Угоди про співпрацю Черкаської ОДА та українським діджитал-оператором.
Черкаська ОДА підписала угоду про співпрацю з компанією lifecell

Під час зустрічі голова Черкаської ОДА Роман Боднар та головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджи обговорили напрямки співпраці між областю та компанією.

За словами директора, компанія планує не лише розширювати й мережу, а ще й сприяти реалізації smart-проектів у Черкаській області, які покликані покращити рівень життя в регіоні завдяки використанню інноваційних технологій.

Присутні окреслили пріоритетні напрямки співпраці:

розвиток інженерних рішень, у тому числі для транспортної інфраструктури у Черкаській області;
розвиток інструментів телемедицини для забезпечення доступу до медичних послуг жителів віддалених населених пунктів області;
впровадження послуги MobileID;
розвиток IoT-послуг для оптимізації роботи комунальних та промислових підприємств;
впровадження систем сповіщення, в т.ч. інформування соціальних верств населення;
збір та надання статистичних даних для оптимального планування туристичних та культурно-масових заходів в Черкаській області.

Компанія lifecell та Черкаська ОДА домовилися спільно брати участь у цифровій трансформації області та сприяти створенню, організації та реалізації проектів і заходів у напрямку реалізації концепції Smart Region у Черкаській області.

– Основними напрямами цієї угоди – реалізація проектів у сфері медицини, забезпечення мобільного покриття та якісного інтернету зв’язку у віддалених регіонах області, розвиток інженерних рішень для транспортної інфраструктури. Наша спільна мета – реалізація концепції “Розумна область”. Наразі розробляємо Стратегію розвитку Черкаської області на період 2021-2027 років із елементами смарт-спеціалізації. Маю сподівання, що підписання Угоди стане початком співробітництва, а пілотні проекти, впроваджені на Черкащині, будуть успішними та продемонструють результат, – сказав голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Очільник області також запланував спільну робочу зустріч вже найближчим часом, аби визначитися із конкретними технічними завданнями та планом їх реалізації.
04.12.2019 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter