Упродовж трьох діб у Черкасах рахуватимуть пасажиропотік на тролейбусах

Упродовж трьох діб у Черкасах рахуватимуть пасажиропотік на тролейбусах Як інформують у міськраді Черкас, відсьогодні впродовж наступних трьох днів – до 6 грудня у Черкасах на постійних маршрутах тролейбусів КП «Черкасиелектротранс» триватиме обстеження пасажиропотоку.

Така робота здійснюватиметься за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка департаментом житлово-комунального комплексу ЧМР із залученням працівників підприємства, структурних підрозділів, депутатів Черкаської міської ради та членів громадських організацій.

Як пояснив начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко, за результатами обстеження буде визначено коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених та платних пасажирів в електротранспорті для подальшого винесення на виконком відповідного проекту рішення. Це дасть можливість проводити розрахунки за перевезення пільгових категорій громадян.

Директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер запрошуємо всіх охочих небайдужих мешканців міста Черкаси долучитися до пасажирообстеження.
03.12.2019 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter