Мер Сміли Цибко підтверджує намір судитися з "Нафтогазом" через несправедливий борг у розмірі 86 млн. грн.

Мер Сміли Цибко підтверджує намір судитися з "Нафтогазом" через несправедливий борг у розмірі 86 млн. грн. Як інформує Сміла.ua, напередодні опалювального сезону міський голова Олексій Цибко обіцяв на камери, що як тільки Сміла увійде в опалювальний сезон, він відразу розпочне суди, щоб позбавити місто від несправедливого та непосильного боргу у 86 мільйонів гривень, який вимиває із бюджету всі кошти на розвиток. Опалювальний сезон вже почався. Ми слідкуємо за тим, що пообіцяв міський голова і що реально буде виконано.

Вже пішли чутки, що судитися за борги не будуть, що це нереально, що Сміла не зможе тягатися з таким потужним монстром, як Укрнафтогаз.

Проте міський голова Олексій Цибко відповів, що він готовий робити все, що було ним задекларовано. Тобто суди будуть. Чи виграє він їх, чи програє – нікому не відомо. Але він має твердий намір спробувати відновити справедливість.

Для початку йому потрібно посилитись і мати підтримку хороших юристів. Дуже допомагатиме у цій справі його радник, якого планують поставити на посаду першого заступника міського голови – юрист Андрій Журида.
29.11.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter