Працівники "Черкасиводоканалу" замінили майже 3,6 км колектора та 65 оглядових колодязів

Працівники "Черкасиводоканалу" замінили майже 3,6 км колектора та 65 оглядових колодязівЯк інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі завершено ремонт колекторів на ділянках по вул. Гоголя від вул. Різдв'яної до вул. Добровольського та по вул. Чигиринській від вул. Добровольського до головної каналізаційної насосної станції №2 по вул. Чигиринська у районі залізничного переїзду.

Роботи з реконструкції головних каналізаційних колекторів Черкас по вул. Гоголя та по вул. Чигиринській перебувають на особистому контролі міського голови Анатолія Бондаренка.

Як розповів директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Олександр Яценко, відповідні роботи здійснювала підрядна організація ТОВ "КСМ ГРУП". Загалом було замінено майже 3.6 км колектора та 65 оглядових колодязів. Залишилось реконструювати 2 оглядові колодязі та виконати роботи з благоустрою території (асфальтування в районі вул. Зелінського та території поблизу пожежної частини по вул. Добровольського,5).
За його словами, завершення всього комплексу робіт планується до кінця поточного року.
29.11.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter