На Черкащині пройшов тиждень безпеки дорожнього руху

На Черкащині пройшов тиждень безпеки дорожнього руху Як інформує САД у Черкаській області, з 11 до 17 листопада в Україні проходив другий етап 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН. До участі у ньому долучились Служба автомобільних доріг у Черкаській області та підрядні організації, які здійснюють експлуатаційне утримання автошляхів державного значення Черкащини.

Впродовж тижня безпеки фахівці Служби автомобільних доріг у Черкаській області провели низку заходів для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Зокрема, провели перевірки доріг у межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху – 5 об’єктів; перевірено місця концентрації ДТП, наявність попереджувальних дорожніх знаків та інформаційних панно. Перевірили ділянки з підвищеною аварійністю, де встановлені попереджувальні дорожні знаки та інформаційні панно, 4 з них відновили.

Крім того, до належного санітарного стану привели 23 зупинки громадського транспорту, 26 автопавільйонів та 21 елемент санітарного облаштування.
29.11.2019 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter