Оновлення дворового освітлення завершено у кількох дворах багатоповерхових будинків на 30-річчя Перемоги

Оновлення дворового освітлення завершено у кількох дворах багатоповерхових будинків на 30-річчя Перемоги За повідомленням міськради Черкас, міська влада продовжує дбати про комфорт мешканців мікрорайонів Черкас, упорядковуючи прилеглі території, а також – здійснюючи послідовну роботу з реконструкції вуличного освітлення.

– Освітлені вулиці, пішохідні переходи, спуски та прибудинкові території є запорукою безпеки, комфорту та зручності черкасців. А це – є головною метою нашої роботи. Нині такі позитивні перетворення торкнулись Південно-Західного району, де працівники КП «Міськвітло» встановили 20 електроопор, які суттєво покращили стан вуличного освітлення у цьому районі, та замінили старі натрієві лампи на сучасні світлодіодні світильники. Відповідна робота здійснюватиметься й в інших районах Черкас, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Як розповів директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін, оновлення дворового освітлення завершилася за адресами: вулиця 30-річчя Перемоги, будинки 28, 30, 32 та 34.

За його словами, крім встановлення нових електроопор, 7 натрієвих лапм замінили на 28 LED-світильників потужністю 40 Вт. Така реконструкція дасть можливість зекономити міському бюджету майже 60 тисяч гривень впродовж наступних п’яти років.
28.11.2019 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter