Прес-служба черкаського офісу: CoreValue перетворюється на Avenga

Прес-служба черкаського офісу: CoreValue перетворюється на AvengaCoreValue, представлена в Україні 8-ма розробницькими центрами, разом із трьома відомими європейськими компаніями IT Kontrakt, Sevenval та Solid brain об’єднуються в Avenga.

Про це повідомляє прес-служба черкаського офісу компанії.

«Avenga виступає як спритна екосистема, створюючи платформу для співпраці, де компанії можуть знайти точний досвід, який вони шукають для своїх проектів з цифровості», – говорить генеральний директор компанії Avenga Ян Веберінг.

Команда CoreValue акумулювала значний досвід у розробці інноваційних ІТ-рішень для медичної, фармацевтичної, медійної та фінансової індустрій. Команда CoreValue, а це – 480 співробітників у 8 розробницьких центрах у Львові, Києві, Вінниці, Черкасах, Хмельницькому, Луцьку, Івано-Франківську та Полтаві, стане частиною міжнародного бренду. До весни 2020 року компанія буде ідентифікована як CoreValue, що працює на базі Avenga.

Самі ж працівники очікують, що об’єднання матиме ефект синергії у реалізації нових масштабних проектів для клієнтів завдяки взаємному обміну досвідом у Avenga.

Про компанію Avenga

Avenga була заснована в листопаді 2019 року як об’єднання 4 ІТ-компаній: IT Kontrakt, Solidbrain, CoreValue та Sevenval. Компанія надає ІТ-консалтинг та пропонує стратегію, досвід клієнтів, інженерію рішень, керовані послуги та програмні продукти.

Компанія Avenga об’єднує 2500 професіоналів у 18 локаціях в Європі, Азії та США. Avenga підтримується коштами, якими керують LP Oaktree Capital Management LP та Cornerstone Partners для подальшого розширення на міжнародному рівні.
28.11.2019 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter