Боднар провів зустріч з підрядниками, що займаються ремонтом доріг на Черкащині(відео)

Як інформують у Черкаській ОДА, Роман Боднар зустрівся із підрядними та проектними організаціями щодо будівництва і ремонту доріг в області. Аби спільно обговорити проблемні питання, напрацювати пропозиції, які врахують в подальшій роботі для покращення якості дорожнього покриття на Черкащині.

– Зараз урядом та Укравтодором вирішується питання фінансування доріг державного і місцевого значення на наступний рік. У нас же є два питання: скільки коштів нам виділять та як їх ефективно використати. Визначаємо наступні пріоритети: якість та гарантії, дотримання термінів виконання, співвідповідальність та соціальна складова, зокрема сплата податків, – говорить очільник області.

У результаті спілкування, присутні дійшли висновків, що на етапі планування варто звернути увагу на оперативність.

– Зараз проблемою є затримка з розробкою проектно-кошторисної документації. Причина – брак часу, – наголошують проектанти. – Розроблення ПКД на об’єкти будівництва, реконструкції або ремонту має здійснюватися заздалегідь.

Також необхідно зважати на значимість автошляху, наприклад, доїзд дітей до навчальних закладів, доступність до медичних установ тощо. Ці пропозиції прийматимуть від ОТГ, РДА та райрад.

– Наш пріоритет – контроль за якістю робіт. Ми не можемо впливати на хід тендерних процедур, але обов’язково контролюватимемо якість з боку підрядних організацій. Хочеться вірити, що вигравати тендери будуть доброчесні компанії, а не фірми, у яких є офіс і бухгалтер, а вся техніка позичена у третіх осіб. Заздалегідь попереджаю, щодо таких учасників закупівель буде особливо прискіплива увага. У межах власних повноважень зроблю все, аби красномовне на Черкащині словосполучення “недоброчесний підрядник” відійшло в минуле, – сказав Роман Боднар.
28.11.2019 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter