На вул. Героїв Майдану реконструювали систему дворового освітлення

На вул. Героїв Майдану реконструювали систему дворового освітлення Як інформують у міськраді Черкас, реконструкція дворового освітлення завершилася за адресою: вул. Героїв Майдану 10, 12, 14. Про це інформують у КП «Міськсвітло».

Попередній стан освітлення оцінювали, як незадовільний, оскільки були ділянки, що зовсім не освітлюються.

14 натрієвих ламп замінили на 24 LED-світильника потужністю 40 Вт. Під час оновлення вуличного освітлення додатково встановлено 6 опор. Світлодіодні світильники забезпечують краще освітлення вулиці та є економічно ефективнішими, ніж старі натрієві.

«Майже 200 тисяч гривень буде зекономлено за 5 років із міського бюджету після реконструкції дворового освітлення. Світлодіодні світильники мають високу світлову ефективність. На відміну від натрієвих ламп, світлодіодні світильники не потребують часу для виходу на робочий режим, в них одразу ж, після включення, досягається належний рівень світлового потоку», - зазначає директор КП «Міськсвітло» Павло Собко.

«Міська влада і надалі приділятиме велику увагу освітленню черкаських дворів та вулиць. Працюватимемо і надалі над тим, щоб місто ставало світлішим, безпечнішим і комфортнішим», - говорить міський голова Анатолій Бондаренко.
27.11.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter