Село Благодатне офіційно просить у Черкас дозволу на приєднання

Як інформують у міськраді Черкас, до Анатолія Бондаренка за дорученням представників громади села звернувся сільський голова Благодатного Золотоніського району Володимир Янчий.

У листі він просить включити до перспективного плану утворення територіальних громад питання приєднання села Благодатне до складу Черкаської територіальної громади.
Село Благодатне офіційно просить у Черкас дозволу на приєднання

Це питання, зазначає Володимир Янчий, стало предметом розгляду двох громадських слухань у селі. Крім того, депутати сільради провели письмове подворове опитування. Загалом було опитано 1236 мешканців села.

За результатами опитування, 785 селян виказали переконання, що бачили б майбутнє села у складі Черкаської територіальної громади. 429 проголосували за об’єднання з селом Деньги, 14 – з Новодмитрівкою.

Однак на сесії сільради, яка відбулася 6 листопада, депутати 7 голосами проти 5 за Черкаси, підтримали об’єднання з с.Деньги.
На думку Володимира Янчого, це рішення є необгрунтованим. Адже приєднання саме до Черкас може задовольнити соціальні, культурні, потреби благодатнівців, і саме з підтримкою м.Черкаси село Благодатне може мати перспективу розвитку.

«Просимо вашої підтримки в питанні приєднання Благодатного до Черкаської територіальної громади. Просимо також сприяння до включення цього питання до перспективного плану створення територіальних громад у відповідності до діючого законодавства та нових змін до нього шляхом приєднання до м.Черкаси», - зазначає у листі Володимир Янчий.
26.11.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter