Черкаський водоканал впроваджує систему автоматизації управління

Черкаський водоканал впроваджує систему автоматизації управління За інформацією КП "Черкасиводоканал", Черкаський водоканал постійно працює над модернізацією виробничих потужностей для забезпечення безперебійного надання послуг та постачання якісної питної води. Для миттєвого реагування на системні несправності чи аварійні ситуації на міських мережах, на підприємстві розпочалося впровадження автоматизованої системи управління технологічними процесами з використанням SCADA.

Така модернізація виробництва дозволить керувати роботою усіх насосних станцій в системі водопостачання та водовідведення з одного місця – центральної диспетчерської служби КП «Черкасиводоканал». Також це дозволить оперативно виявляти пориви на міських мережах та миттєво на них реагувати.

Впроваджується автоматизована система управління за рахунок позикових коштів TheWorldBank. Роботи виконуються литовською підрядною організацією UAB “ELSIS TS”, що виграла міжнародні торги за процедурою Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР).

Наразі проводяться будівельні роботи та поставка обладнання. Для моніторингу роботи системи здійснюється монтаж водолічильників з можливістю дистанційного зняття показників на усіх підвищувальних насосних станціях. Під час встановлення засобів обліку, працівники підприємства вимушені тимчасово обмежувати водопостачання в тих районах, де знаходяться об’єкти.
25.11.2019 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter