20 листопада в Білозірській ОТГ діти на одну добу очолять роботу органів місцевої влади

20 листопада в Білозірській ОТГ діти на одну добу очолять роботу органів місцевої влади Як інформують у Черкаській облраді, на один день діти очолять роботу органів місцевої влади Білозірської ОТГ у рамках глобальної ініціативи ЮНІСЕФ "Дитяча сесія" . Ця акція традиційно проводиться по всьому світу 20 листопада з нагоди підписання Конвенції ООН з прав дитини. Цей день - хороша нагода нагадати про права дітей, а також можливість дати дітям висловитись і дослухатись до їхніх побажань.

Цього року річниця Конвенції ООН ювілейна - виповнюється 30 років із дня підписання. У цей день до проведення “Дитячої сесії” в Україні приєднаються 25 громад України, в яких місцеві голови, мери, керівники департаментів на один день поступляться своїм місцем дітям та будуть прислухатись до їхніх порад щодо ключових рішень у містах і громадах.

У цей день діти у різних країнах світу займуть керівні пости та ролі у медіа, політиці та бізнесі, щоб висловити свою позицію та дати голос мільйонам однолітків. Для дітей це нагода відчути себе залученими до процесів прийняття рішень, а для управлінців - можливість почути дітей та врахувати їхні потреби.

Щорічно акцію підтримують лідери багатьох країн світу. Так, наприклад, у 2017 році до акції долучився Президент Франції Емануель Макрон та Прем’єр міністр Канади Джастін Трюдо. Минулого року в управління дітям віддали Європарламент і зал засідань Генасамблеї ООН. У різні роки акцію також підтримували президент Литви, прем’єр-міністри Словенії та Ірландії та багато інших країн світу.
20.11.2019 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter