Завершено реконструкцію вуличного освітлення на площі 700-річчя в Черкасах

За інформацією міськради Черкас, цьогоріч розпочались кардинальні оновлення площі 700-річчя, які торкнулись, як реконструкції прилеглої території, так і зовнішнього освітлення.

Як розповів директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін, на цій площі вуличним освітленням комплексно не займались близько 25 років, вирішуючи питання, як правило, точково:
Завершено реконструкцію вуличного освітлення на площі 700-річчя в Черкасах

– Стан вуличних опор та електромереж був просто жахливий. Все прогнило і вкрилось іржею. Тому було демонтовано. Замість старих на площі встановлено 37 металевих оцинкованих паркових опор. Це дає можливість забезпечити максимальне освітлення площі. Також 57 ламп Н-100 замінено на 111 світодіодних LED-світильників типу «Шар» потужністю 20 Вт.

За його словами, впродовж наступних п’яти років із міського бюджету після реконструкції вуличного освітлення площі 700-річчя буде зекономлено майже 200 тисяч гривень.

– Саме це є однією з головних переваг світодіодних LED-світильників. Не менш важливо і те, що заміна ламп на світодіодні LED-світильники дозволяє заощаджувати на енергоспоживанні. Також світодіоди забезпечать рівномірне освітлення дорожнього покриття та тротуарів, – наголосив Віталій Олександрович.
20.11.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter