На бульварі Шевченка триває облаштування зупинки "Казбетська"

За інформацією міськради Черкас, комфортне та зручне місце очікування громадського транспорту для містян та гостей нашого міста з’явиться на бульварі Шевченка. Зараз триває монтаж основи зупинки «Казбетська». Після чого буде встановлено її каркас й облаштовано прилеглу території та пішохідні доріжки. Всі роботи виконує КП «ЧЕЛУАШ».
На бульварі Шевченка триває облаштування зупинки "Казбетська"

Як розповів директор цього підприємства Олексій Мельник, за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка у Черкасах нинішнього року встановлено 10 нових зупинок громадського транспорту, ще 35 – зазнали повного капітального оновлення. Зокрема, було демонтовано старі аварійні частини та замінено сучасними матеріалами, відновлено бокові стінки, здійснено монтаж і ремонт лавочок, фарбування тощо.

– У планах КП «ЧЕЛУАШ» – продовжувати відповідну роботу й надалі, встановивши щонайменше 15 нових зупинок наступного року. Оскільки – це, насамперед, зручність, захист від нестабільних погодних умов під час очікування містянами громадського транспорту, що особливо актуально в осінньо-зимовий період. Проте, звісно, все залежатиме від подальшого фінансування, яке ухвалюватимуть депутати міської ради, – наголосив керівник підприємства.
20.11.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter