За кошти мера Черкас Бондаренка видано книжку «Сучасна освіта: Глосарій ключових понять»

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко відвідав Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького. В ході спілкування з молоддю та професорсько-викладацьким складом навчального закладу було презентовано книгу, видану коштом мера Черкас.
За кошти мера Черкас Бондаренка видано книжку «Сучасна освіта: Глосарій ключових понять»

- Приємним сюрпризом цієї зустрічі стало презентоване мені нове видання книги «Сучасна освіта: Глосарій ключових понять», яке містить понад 500 ключових педагогічних термінів. Для мене було справою честі за власний кошт фінансово підтримати її видання і тим самим долучитись до шляхетної справи просвітництва, - зауважив Анатолій Бондаренко.

Раніше, нагадаємо, за кошти з фонду міського голови, було видано перший том книги вибраних педагогічних творів нашого видатного земляка педагога-новатора Олександра Захаренко. Її було презентовано під час науково-практичної конференції, присвяченій його педагогічній спадщині.

- На черзі ще низка спільних з ЧНУ проектів, результатом яких, я сподіваюся, стане поширення цікавих та змістовних видань, а головне - нових знань, - відзначив міський голова.
19.11.2019 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter