У Кам'янці відкрили дитячий музичний парк «ChildrenMusicPark»

Як інформують у Кам’янській міській раді, на вихідних у Кам’янці відкрили унікальний дитячий музичний парк «ChildrenMusicPark». Цю подію втілили в межах перемоги в конкурсі «Малі міста – великі враження».
У Кам'янці відкрили дитячий музичний парк «ChildrenMusicPark»

Захід відбувся поблизу фізкультурно-оздоровчого комплексу «Атлант». Основною ідеєю проекту є підтримка культурного надбання та традицій міста, які тісно пов’язані з культурним спадком всесвітньо відомого композитора П. І. Чайковського.

На території скверу облаштували паркову зону та інсталяції, що відтворюють всі 26 п’єс «Дитячого альбому» П.І.Чайковського, що був написаний в Кам’янці та присвячений племінникам композитора. Після урочистостей жителі та гості свята мали змогу поринути в неповторну атмосферу ХІХ століття, відвідати місця, що надихали великого композитора, помилуватися пейзажами минулого століття, побачити костюмовані дійства та концертну програму, яку зіграли на роялі Чайковського.
У Кам'янці відкрили дитячий музичний парк «ChildrenMusicPark»

Свято відвідали представники керівництва сусідських громад, міст, а також Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України, які активно допомагали з реалізацією проекту.

За умовами конкурсу, переможець отримує грант у сумі 700 тисяч гривень та 300 тисяч гривень співфінансує з місцевого бюджету.

Між тим, від Кам’янки було подано два проекти, які отримали перемогу в цьому конкурсі. Другий проект має назву “Кам’янська земля – край славетних героїв”, що поєднує в собі славетну історію краю та перебуває на фінальній стадії реалізації.
19.11.2019 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter