В Оршанці проходив турнір серед підрозділів швидкого реагування

В Оршанці проходив турнір серед підрозділів швидкого реагування За інформацією Черкаської ОДА, в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України 16 листопада завершився турнір серед підрозділів швидкого реагування. За першість у п’ятиденних змаганнях боролися близько 100 прикордонників з усіх мобільних підрозділів відомства.

П’ятиденні змагання присвячені пам’яті Василя Полякова. Інспектор прикордонної служби І категорії Василь Поляков загинув 11 липня 2014 року від кулі ворожого снайпера при спробі евакуювати пораненого побратима в районі селища Довжанське.

«Колеги, бойові побратими! Впродовж Турніру Ви довели, що в цьому строю стоять кращі – еліта Державної прикордонної служби України! Кожен з Вас проявив неймовірну силу духу, витримку і, через піт, вшанував Василя Полякова та всіх братів і сестер українського народу, що полягли за незалежність… Під час Турніру ви мали унікальну нагоду провести краш-тест для своїх бойових здібностей та фізичних можливостей. А головне – обмінятись цінним досвідом з побратимами»– зазначив начальник 10 окремого загону оперативного реагування полковник Максим Балагура.
18.11.2019 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter