Янукович призначив новий Кабмін

Президент Віктор Янукович призначив першим віце-прем'єр-міністром Сергія Арбузова. Відповідний указ Янукович підписав в понеділок.Віце-прем’єрами призначені Юрій Бойко та Олександр Вілкул. Ще одним віце-прем’єром призначено Костянтина Грищенка, який отримав підвищення після посади міністра закордонних справ.
Олену Лукаш призначено Міністром Кабінету Міністрів. Юрій Колобов призначений міністром фінансів. Міністром економічного розвитку і торгівлі України призначений нинішній депутат- "регіонал" та голова ради Нацбанку Ігор Прасолов.
Міністром енергетики та вугільної промисловості призначений Едуард Ставицький, який до цього був міністром екології.
Міністром інфраструктури призначений Володимир Козак, який до цього був гендиректором "Укрзалізниці".
Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства призначений Геннадій Темник, який до призначення був заступником голови Дніпропетровської облдержаадміністра.
Міністром екології та природних ресурсів призначено Олега Проскурякова, який до цього був головою Державної служби геології та надр. Його також пов'язують з інтересами родини Януковича.
Міністром соціальної політики призначено Наталію Королевську, яка на виборах заявляла про необхідність імпічмента Януковичу.
Міністром нового міністерства доходів і зборів, яке було ствронео після реорганізації Держмитслужби та Державної податкової служби,призначений Олександр Клименко. Він є людиною "сім'ї" Януковича.
Міністром оборони призначений Павло Лебедєв. Він є депутатом-мажоритарником по 224 округу в Севастополі, позиціонує себе як людину президента, носить годинник за 131 тисячу долларів, має відношення до будвельної фірми "Парангон".
Міністром внутрішніх справ знову призначено Віталія Захарченка.
Новим міністром закордонних справ став Леонід Кожара, який ще кілька днів тому заявляв, що вступ України до Митного союзу буде менш болючішим, ніж вступ до Зони вільної торгівлі з Євросоюзом.
Головою реорганізованої Державної служби з надзвичайних ситуацій став Михайло Болотських.
Міністром юстиції перепризначено Олександра Лавриновича.
Міністром освіти залишився Дмитро Табачник.
Міністром охорони здоров’я знову призначена Раїса Богатирьова.
Також Янукович призначив знову Миколу Присяжнюка Міністром аграрної політики та продовольства.
Як відомо, перед цим Янукович звільнив Вілкула з посади губернатора Дніпропетровської області, а Лукаш із посади радника президента - представника президента у Конституційному Суді
Українська правда
24.12.2012 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter