На новий рік у Черкасах хочуть встановити штучну ялинку на Соборній площі

Як інформують у міськраді Черкас, замість традиційної новорічної красуні, зібраної з живих сосен, цього року міська влада ініціює встановлення штучної ялинки. Серед аргументів переваг такого кроку – збереження живих дерев, тривалість експлуатації штучної ялинки та прикрас, які можуть використовуватись близько 10 років.
На новий рік у Черкасах хочуть встановити штучну ялинку на Соборній площі

Як і минулого року, нинішнього - її теж буде встановлено на Соборній площі.

Як розповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, попередньо було проведено опитування у соціальних мережах, аби почути думку містян, яка ж ялинка краща – жива чи штучна. 84 відсотки голосів було на підтримку саме штучної новорічної красуні, решта - висловились за традиційний символ.

За його словами, цього тижня департамент має оголосити тендер на закупівлю штучної новорічної ялинки. Заввишки вона сягне 18 метрів. Разом з прикрасами та довколишнім святковим інтер’єром (фотозонами, святковою ілюмінацією, зокрема, й – герба нашого міста, фонтанів на Соборній площі тощо) головний новорічний символ Черкас вартуватиме 2,5 мільйона гривень.

Сергій Воронов зауважує, якщо тендер вдасться провести і не буде зірваний, то вже на День Святого Миколая відбудеться відкриття нової новорічної ялинки на Соборній площі.
14.11.2019 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter