У Черкаській облраді відбулося засідання з конкурсного відбору на посаду директора Будищенського психоневрологічного інтернату

У Черкаській облраді відбулося засідання з конкурсного відбору на посаду директора Будищенського психоневрологічного інтернатуЯк інформують у Черкаській облраді, 11 листопада перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів її засідання з конкурсного відбору на зайняття посади директора Будищенського психоневрологічного інтернату.

На початку роботи відповідно до порядку денного засідання присутніх було ознайомлено з розпорядженням обласної ради щодо оголошення конкурсу та формування складу комісії.

Далі згідно з чинним законодавством голова комісії повідомив усіх про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», у тому числі з механізмом повідомлення членом Комісії про конфлікт інтересів та його подальшими діями.

Було обговорено порядок голосування при розгляді кандидатур та визначенні переможців конкурсу; про встановлення вимог до претендентів та їх конкурсних пропозицій; встановлення регламенту виступів та обговорення членами комісії претендентів, визначення часу і дати проведення відповідного конкурсу.
12.11.2019 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter