У Головному управлінні ДФС у Черкасах урочисто зустріли працівників, які повернулися із зони ООС

7 листопада в Головному управлінні ДФС у Черкаській області відбулись урочисті заходи з нагоди повернення працівників податкової міліції, які з 24 червня по 29 жовтня 2019 року несли службу у районі проведення Операції об’єднаних сил.
У Головному управлінні ДФС у Черкасах урочисто зустріли працівників, які повернулися із зони ООС

З вітальним словом перед присутніми виступив начальник оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області Віталій Мусієнко, який висловив подяку за вірність присязі, гідне виконання службових обов’язків та захист економічних інтересів в районах проведення операції Об’єднаних Сил.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов`язків, високий професіоналізм, відданість Батьківщині та українському народу, мужність та стійкість, проявлені при виконанні завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил полковник податкової міліції Сергій Шульга, майор податкової міліції Андрій Хамаза та старший лейтенант податкової міліції Дмитро Гудзь нагороджені Почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації.

Загалом, вже 39 працівників податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області пройшли службу в районі проведення ООС/АТО, 14 з яких заохочені відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

11.11.2019 19:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter