В Оршанці 211 прикордонників прийняли присягу на вірність народу України

Лави прикордонників поповнилися. Як інформують у Черкаській ОДА, 9 листопада в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України ім. генерал-майора І. Момота присягнули на вірність Україні 211 військовослужбовців строкової служби. Молоді хлопці приїздили на навчання до Центру з різних областей України.
В Оршанці 211 прикордонників прийняли присягу на вірність народу України

Тут, під керівництвом досвідчених офіцерів, молоді бійці пройшли курс загальновійськової підготовки, опанувавши теоретичні знання й практичні навички, зокрема: з прикордонного контролю, тактики прикордонної служби, основ безпеки застосування сил, інженерно-технічної підготовки та ін.

А сьогодні з визначною подією в їхньому житті військових вітали представники керівництва області, Головного центру, ветерани, батьки й друзі.

Очільник області Роман Боднар: «Сьогодні визначний день у вашому житті. Ви присягнули захищати непорушність українських кордонів, територіальну цілісність та недоторканість нашої держави. І маєте пам’ятати, що прикордонна служба вимагає високих людських якостей від особового складу: сміливості, рішучості, пильності й витривалості.

Вдячний керівництву прикордонної служби, Центру, викладацькому колективу за сили, які вкладаєте в підготовку високоякісних фахівців. Дякую ветеранам, які передають неоціненний досвід молодому поколінню й формують в них найкращі людські якості. Дяка кожному військовослужбовцю за те, що в такий складний для країни час ви зважились, прийнявши мужнє рішення, – захищати український народ. Особлива подяка батькам, які виховали справжніх патріотів».
11.11.2019 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter