Екологічна прокуратура: суд скасував рішення сільради Свидівку про зменшення прибережно-захисної смуги

Екологічна прокуратура: суд скасував рішення сільради Свидівку про зменшення прибережно-захисної смуги Суд задовольнив 2 позовні заяви Кременчуцького міжрайонного екологічного прокурора Дніпровської екологічної прокуратури про визнання незаконним та скасування рішень сесії Свидівоцької сільської ради, якими було незаконно погоджено проектну документацію по зменшенню прибережно-захисної смуги Кременчуцького водосховища. Як інформують у прес-службі Кременчуцької міжрайонної екологічної прокуратури, рішення суду набули законної сили.
Здійснюючи перевірку цільового використання земель прибережно-захисної смуги Кременчуцького водосховища, в межах Черкаського району Свидівоцької сільської ради Черкаської області прокуратурою був виявлений факт незаконного зменшення нормативно встановленого розміру прибережно-захисної смуги водосховища з 100 метрів до 20 метрів, з подальшою її передачею під забудову.
Довідково: Кременчуцьке водосховище — найбільше за площею водосховище в Україні на річці Дніпро в Полтавській, Кіровоградській та Черкаській областях України. Розташоване між Канівським та Дніпродзержинським водосховищами. Воно є найкрупнішим природнім нерестовищем всього Дніпровського каскаду.
Більше читайте тут
21.12.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
01:12 23.12.2012 O.ChUPRINA:
Це тільки крихти.