В ОДА хочуть прийняти на баланс "нічийну" ділянку автошляху в Смілянському районі

В ОДА хочуть прийняти на баланс "нічийну" ділянку автошляху в Смілянському районі За інформацією Черкаської ОДА, в області нині працюють над тим, аби внести до переліку автомобільних доріг місцевого значення ділянки автошляху від перехрестя доріг Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань та Р-10/Р-09/- Черкаси – Чигирин – Кременчук до в’їзду в місто Черкаси. Алгоритм необхідних дій напрацьовували сьогодні під час робочої наради в ОДА.

Перший заступник очільника області Борис Лебедцов зауважив, що над вирішенням цього питання працює сформована, відповідно до розпорядження ОДА від 10.10.2019, комісія облдержадміністрації.

– Маємо якомога швидше врегулювати це питання, взявши на баланс області зазначену ділянку дороги. Часу обмаль. Адже в осінньо-зимовий період необхідно буде належним чином її експлуатувати та вживати заходів із безпеки дорожнього руху. Тому прошу керівників усіх структур оперативно виконати визначені завдання, – звернувся до присутніх Борис Борисович.

Між тим, у ході наради говорили про межі вулиці Смілянської та зазначеної ділянки, форму власності земельної ділянки, де розташована частина дороги від перехрестя Н-16 та Р-10 до в’їзду в Черкаси. Йшлося і про можливості виготовлення плану-схеми ділянки, технічний паспорт, утримання та ін. За результатами, окреслили подальші завдання.
31.10.2019 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter