У Черкасах триває ремонт у новому Центрі обслуговування громадян на Благовісній

У Черкасах триває ремонт у новому Центрі обслуговування громадян на Благовісній Як інформують у міськраді Черкас, тривають ремонтні роботи у новому Центрі обслуговування громадян в будівлі по вул. Благовісній, 170.

Хід та якість ремонтних робіт особисто перевірив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Ми працюємо над тим, щоб послуги для громадян надавалась ефективно, швидко, і в комфортних умовах. Час залишити в минулому темні, холодні взимку і задушливі влітку, коридори й тісні кабінеті. Краще життя починається, в тому числі, і з таких речей», - підкреслив Анатолій Васильович.

Як повідомили в управлінні з питань державної реєстрації, в новому Центрі, зокрема, планується надавати послугу з реєстрації місця проживання за безпосереднім зверненням громадян.

Таким чином , це зменшить черги в діючому ЦНАПі та розвантажить його працівників, адже послуга надаватиметься громадянину того ж дня, а час її надання займатиме не добу, як зараз, а від 15 до 30 хвилин.

На сьогодні це найбільш затребувана послуга, адже лише за останній рік відділом реєстрації місця проживання надано громадянам 58725 адмінстративних послуг.
30.10.2019 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter