У Черкаському драмтеатрі розпочинається підключення до мереж та благоустрій території

У Черкаському драмтеатрі розпочинається підключення до мереж та благоустрій території У Черкасах тривають роботи з реконструкції драматичного театру після пожежі. Як інформують у Черкаській ОДА, нині беруться перевіряти якість підключення до електромереж та водовідведення. Ці питання обговорили на сьогоднішньому засіданні з представниками уповноважених структур під головуванням заступника очільника області Віктора Карпенка.

Наразі в обласному театрі уже відремонтували фасад, внутрішні приміщення та відновили всі комунікації. За сцену візьмуться вже з наступного року. На черзі ж зараз – підключення до мереж та благоустрій навколишньої території.

– Область та місто досягли домовленості, що Черкаси фінансово підтримають відбудову театру та надасть субвенцію з міського бюджету на благоустрій території, – каже Віктор Карпенко. – Ці кошти необхідно реально використовувати з розумінням. Тобто насамперед треба врегулювати питання підключення до зовнішніх мереж. Адже це буде марна робота, якщо укладемо плитку, зробимо озеленення та зовнішнє освітлення, а під землею зовнішні мережі в аварійному стані. У нас виникли певні питання саме у цьому ракурсі, які зараз спільно вирішуємо.

Зокрема йдеться про збільшення потужності електромережі театру з 280 кіловат до 400 відповідно до потреби. Закладені раніше в проекті потужності не дають змогу включитивсе необхідне електрообладнання. Аби вирішити це питання ПАТ «Черкасиобленерго» надасть технічні умови на нестандартне під’єднання із збільшенням наявної потужності. Щодо водовідведення, то є потреба у заміні старих труб, які прокладені на прилеглій до театру території. З цим питанням вирішили звернутися до обласної ради задля отримання фінансування на ці роботи.
30.10.2019 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter