"Контролер" з каналу "Україна" перевірив Черкаси

Команда проєкту про резонансні соціальні проблеми «Контролер» на каналі «Україна» завітала до Черкас з перевіркою та правовими консультаціями. Ведучий програми Ярослав Куц виявив основні проблеми містян і показав ефективні шляхи їх вирішення.

Телеканал «Україна» облаштував спеціальну зону в ТРЦ «DEPO't center», де черкащани могли розповісти професійним юристам про свої проблеми і отримати якісні правові поради з їх вирішення.

Так, мешканців міста турбують проблеми роботи комунальних підприємств, незаконного будівництва, земельних питань та охорони здоров’я. Проте найпоширенішою проблемою містян виявились злочинні схеми чиновників. З цим питанням до Ярослава Куца звернулась третина відвідувачів.

«Поїздка і зустріч з нашими глядачами в Черкасах була трішки схожа на марафон. Адже ми без перестанку надавали консультації з 11 до 16 години! І це з урахуванням того, що в ході консультацій з'ясувалось, що третина відвідувачів прийшла з однією і тією ж проблемою. Думаю, що вже скоро в нашій програмі глядачі дізнаються про неї. Інформація отримана від мешканців Черкас, мене особисто шокувала! Таких речей, які чинить місцева влада в Черкасах я ще ніде не зустрічав. Тому слідкуйте за новими випусками програми «Контролер». З іншого ж боку були і «стандартні» проблеми, напрями вирішення яких ми людям озвучили і підказали, як рухатись далі. Загалом було душевно, іноді гостро, іноді весело, і саме головне - відкрито! Чекайте нас в наступних містах!», - розповів ведучий Ярослав Куц.

«Я задоволена тим, що до нас в Черкаси завітав такий дієвий проєкт як «Контролер». І дуже вдячна організаторам цього дійства, команді проєкту за гарне відношення до людей. Тут ми зрозуміли, з якою тактовністю до нас ставилися, дали дійсно якісні юридичні консультації та детально розповіли, як нам діяти далі у наших справах», - поділилася мешканка Черкас, Галина Гаврилівна.
28.10.2019 20:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter