На Черкащині завершився study-тур «Кращі практики з питань місцевих фінансів» для представників Луганської і Львівської областей

Як інформують у Черкаській облраді, на території Черкаської області відбувся study-тур на тему «Кращі практики з питань місцевих фінансів» для представників ОТГ Львівської та Луганської областей. Експертний супровід надавав радник з питань місцевих фінансів Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Микола Гулько.
На Черкащині завершився study-тур «Кращі практики з питань місцевих фінансів» для представників Луганської і Львівської областей

Він ознайомив представників громад Львівщини та Луганщини із станом та перспективами децентралізації в Черкаській області та з фінансовим показниками громад за підсумками виконання місцевих бюджетів за 2018 рік.

Заступник директора департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко надав вичерпну інформацію щодо різноманітних джерел залучення додаткових коштів на розвиток ОТГ на прикладі Черкащини.

Під час поїздок до Кам’янської, Білозірської та Набутівської ОТГ учасники study-туру були ознайомлені з досягненнями громад, їх методами управління місцевими фінансами, шляхами залучення додаткових ресурсів, інструментами ефективного управління комунальним майном.

Також відвідали цікаві об’єкти громад: Тясминський каньйон в Кам’янській ОТГ, соціально-культурну сферу та амбулаторію Білозірської ОТГ, амбулаторію та соціально-культурну сферу, зокрема, авторську школу ім. Захаренко (с. Сахнівка) Набутівської ОТГ.

Наприкінці заходу представникам громад Львівської та Луганської областей дуже сподобалась Черкащина і вони запрошували відвідати їх регіони для обміну досвідом в частині фінансового менеджменту ОТГ.
28.10.2019 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter