В ОДА затвердили 15 питань щодо оренди водних об'єктів на території Черкащини

Як інформують у Черкаській ОДА, питання оренди низки водних об’єктів Черкащини вирішили на засіданні чергового засідання комісії з питань погодження надання в оренду водних об’єктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, які не входять до складу певного району. Нарада відбулася під головуванням заступника очільника області Віктора Карпенка та за участі представників профільних служб.
В ОДА затвердили 15 питань щодо оренди водних об'єктів на території Черкащини

На комісії розглянули 15 питань щодо оренди водних об’єктів в області. Позитивні рішення прийняли по всіх розглянутих клопотаннях. Зокрема, вирішили питання орендних відносин з ПАТ «Черкасирибгосп». Відзначимо, у підприємства у користуванні 5 036,9 гектарів земельних ділянок.

– Серед важливих питань, які розглядали, сплата земельного податку орендарями до місцевих бюджетів за оренду водних обʼєктів, й, відповідно, їх наповнення, – каже Віктор Карпенко. – Це питання порушили місцеві ради зокрема й щодо ПАТ «Черкасирибгоспу». Вони мають у користуванні ділянки у 5 районах Черкащини. На цих об’єктах є гідротехнічні споруди. Мали питання щодо сплати цим підприємством податків до місцевих бюджетів. Наразі напрацювали дорожню карту, аби надалі «Черкасирибгосп» надалі сплачував орендну ставку за користування ділянками на законних підставах.

Крім того, комісійно ухвалили позитивне рішення щодо включення водних об’єктів Шполянського району до переліку тих, які будуть надані у користування через аукціон, щодо поновлення договору оренди земельної ділянки водного фонду, розташованої у Жашківському районі та інші.
25.10.2019 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter