Новим керівником ТУ ДСА в Черкаській області призначено Євгена Пристрому

23 жовтня відбулася розширена нарада за участі голови ДСА України Зеновія Холоднюка з головами, суддями та керівниками апаратів місцевих судів Черкаської області. Захід проходив в приміщенні Черкаського апеляційного суду.
Новим керівником ТУ ДСА в Черкаській області призначено Євгена Пристрому

В ході наради голова ДСА України представив працівникам судової системи регіону нового начальника ТУ ДСА в Черкаській області Євгена Пристрому.

Зеновій Холоднюк коротко окреслив основні моменти біографії новопризначеного начальника ТУ ДСА в Черкаській області, зокрема, зауважив, що з 2014 року він очолював юридичне управління центрального апарату ДСА та охарактеризував його як креативного й розумного працівника.

Голова Черкаського апеляційного суду Юрій Сіренко також привітав новопризначеного начальника ТУ ДСА в Черкаській області. «Ви приймаєте естафету якісного управління, бажаю Вам наснаги та успіхів на новій посаді», - зазначив він.

В свою чергу Євген Пристрома подякував всім присутнім і запевнив, що буде вживати всіх заходів для реалізації планів та завдань від Державної судової адміністрації України в Черкаській області.

Як відомо, територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області є територіальним органом Державної судової адміністрації України та їй підпорядковується. Основним завданням ТУ ДСА України у Черкаській області є організаційне та фінансове забезпечення діяльності місцевих судів з метою створення належних умов для діяльності судів, суддів цих судів та забезпечення роботи органів суддівського самоврядування.


24.10.2019 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter