У Черкаському професійному ліцеї відкрили пам'ятний знак "Вірним захисникам України"

У Черкаському професійному ліцеї відкрили пам'ятний знак "Вірним захисникам України" Як інформують у Черкаській ОДА, пам’ятний знак «Вірним захисникам України» віднині нагадуватиме черкащанам про подвиг українських бійців. Його сьогодні відкрили у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей». Про це інформують у Департаменті освіти і науки ОДА.

Право відкрити пам’ятник належало Валерію Данилевському, Ігорю Волошину та директору ЧПЛ Дмитру Мединському. Після символічного перерізання стрічки присутні поклали квіти до монументу.

– 2014 рік назавжди змінив історію нашої держави на те, що було до війни і те, що після війни, – зауважив Валерій Данилевський. – Мабуть, немає святішого обов’язку для кожної людини, як боронити свою державу, своє місто, свою родину, своїх дітей. Нажаль, війни не бувають без втрат. Так, четверо випускників Черкаського професійного ліцею навіки записані в книгу пам’яті, як ті, які загинули за Україну.Нажаль, вже біля 200 мешканців Черкаської області також віддали своє життя за Вітчизну. І вшанування пам’яті героїв є обов’язком кожного. Всіх, хто загинув, пам’ятатимемо допоки живі, – зазначив Валерій Данилевський.

Принагідно Валерій Вікторович подякував адміністрації Черкаського професійного ліцею, педагогічному колективу, всім учням за небайдужість.
23.10.2019 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter