Новий очільник управління інспектування Черкаської міськради доручив за тиждень прибрати незаконну "розливайку" в районі залізничного вокзалу

Новий очільник управління інспектування Черкаської міськради доручив за тиждень прибрати незаконну "розливайку" в районі залізничного вокзалу Як інформують у міськраді Черкас, за зверненням мешканки Черкас очільник управління інспектування Станіслав Коломієць разом з інспектором прибули на закріплену територію в районі залізничного вокзалу, де виявили незаконну «розливайку». Про це сам Коломієць повідомив на своїй персональній сторінці у мережі Фейсбук.

«Дав тиждень на те, щоб все прибрати. Якщо ні - приберем самі у встановленому Законом порядку», - запевнив керівник управління.
Крім того, Станіслав Коломієць особисто проінспектував сміттєві майданчики, щодо яких надходять постійні скарги та поспілкувався з керівником підрядної організації «Нова якість» Андрієм Бортником.

За словами Коломійця, керівник «Нової якості» дав обіцянку співпрацювати з інспекторами, оперативно реагувати на їх звернення, та очищати найпроблемніші засмічені ділянки на раз на тиждень, а залежно від накопичення.

Нагадаємо, Станіслав Коломієць був призначений в управління інспектування міським головою Анатолієм Бондаренком в середині жовтня поточного року.
23.10.2019 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter