У Черкасах пройшов обласний фестиваль ватр роїв Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

У Черкасах пройшов обласний фестиваль ватр роїв Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)Як інформують в Департаменті освіти і науки ОДА, в Черкасах вперше проходив обласний Фестиваль ватр роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Його провів Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді. Захід присвятили Дню захисника України, інформують в Департаменті освіти і науки ОДА.

У фестивалі взяли участь 17 роїв закладів освіти Черкащини. «Ватра» – це один із етапів гри «Сокіл» («Джура»), на якому учасники роїв демонструють творчо-мистецький звіт (мистецьку композицію). Кожного року визначається загальна тематика для виступів. Цього року – це «Слава Героям». Тож кожен рій повинен був представити театралізоване дійство, яке за змістом відповідало темам Української революції 1917-1921 років, українського козацтва, сучасної історії (зокрема Революції гідності, захисту від агресії в Криму та на Сході України), видатних особистостей визвольних змагань за українську соборну державність.
23.10.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter