"Свобода" заявляє, що спроба уманської влади продавити через громадські слухання ідею виділення землі хасидам провалилася

У прес-службі обласної організації ВО «Свобода» повідомляють про зрив громадських слухань, які вчора міська влада Умані спробувала провести з приводу виділення землі міста для потреб хасидських паломників.
Як інформують у прес-службі, 16 лютого громада Умані за активної участі місцевих свободівців та сокільців провела «справжні громадські слухання», змусивши міських чиновників, що намагалися провести їх у звичному для себе форматі тиші та загального «одобрямсу», піти з зали. Таким чином громада змогла самостійно висловитися щодо "злочинних намірів антинародної влади щодо передачі частини міста та району хасидам".
Вщерть заповнена зала уманського міського будинку культури наповнена небайдужими уманчанами одразу негативно реагувала на появу міських чиновників, серед яких не було голови міста Юрія Бодрова, який протягом вже тривалого часу не з’являється на роботу. Ці міські владці прагнули провести громадські слухання.
Активні представники уманської громади заборонили виступати міським чиновникам, які під назвою «План розвитку інфраструктури Умані на 2012-2020 роки» намагалися протягнути під виглядом «затверджених громадою» рішення, що утискають інтереси простих уманчан, але обслуговують інтереси хасидів та влади. Уманчани змусили піти ні з чим міських чиновників.
Уманчанам розповіли про намір міської та центральної влади переселити частину містян, які мешкають поблизу так званої могили хасидського «праведника», в так зване «соціальне житло» на край Умані, щоб догодити юдейській громаді, якій заважають уманчани. Крім того, громада мала змогу почути і про інші підготовчі дії влади. Приміром про намір передати в користування хасидам 150 гектарів української землі для вирощування кошерної їжі та перебудову медичної системи міста таким чином, щоби уманчанам медичне обслуговування стало недоступним взагалі. Влада називає такі плани «планами розвитку інфраструктури» та «інвестуванням Ізраїлю в економіку міста», вочевидь маючи сподівання, що громада не розуміє цих слів.
Після того, як чиновники пішли, слухання проходили у напівтемній залі та з вимкненим звуком.
Наприкінці уманчани проголосували за резолюцію «Проект комплексної програми з реалізації інфраструктурних проектів на 2012-2017 роки», в якій було зазначено вимоги громади щодо цього плану. Зокрема, окрім засудження методів роботи керівництва Уманської міської ради, що порушують конституційні принципи діяльності місцевого самоврядування, уманчани висунули до влади вимогу кардинально переглянути наявну інвестиційну політику. Також містяни вкотре висловили міському голові Юрієві Бодрову свою недовіру.
"Свобода" заявляє, що спроба уманської влади продавити через громадські слухання ідею виділення землі хасидам провалилася
17.02.2012 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter