В аеропорту Черкас проведено розширену нараду з питань відновлення роботи летовища

Як інформують у Черкаській облраді, у приміщенні аеровокзалу КП «Аеропорт Черкаси» проведено розширену нараду робочої групи за участю першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка, першого заступника голови облдержадміністрації Бориса Лєбедцова та заступника голови облдержадміністрації Віктора Карпенка щодо відновлення діяльності черкаського летовища.
В аеропорту Черкас проведено розширену нараду з питань відновлення роботи летовища

У нараді взяли також участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, а саме: департаментів інфраструктури; регіонального розвитку; фінансів, а також управління майном обласної ради та інших зацікавлених організацій.

Присутні члени робочої групи розглянули і обговорили низку питань. Інформував присутніх директор КП «Аеропорт Черкаси», депутат обласної ради Іван Далібожак.

Зокрема йшлося про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2019-2021 роки в частині збільшення потреб комунального підприємства на наступні два роки для виплати заробітної плати і погашення заборгованості по земельному податку за 2018 рік і податку на додану вартість.

Наступними було обговорено питання передачі проєктів з розвитку підприємства на фінансування до Державного Фонду регіонального розвитку та процедури співфінансування за рахунок обласного бюджету.

Члени робочої групи розглянули також низку питань, що стосуються безпосередньо летовища за основним його призначенням: стану робіт та терміну їх виконання на злітно-посадочній смузі; проєктів на фінансування робіт периметрового огородження та фінансування робіт перону і рульових доріжок; проведення сертифікації смуги та аеродрому; відновлення світлосигнального обладнання тощо.
21.10.2019 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter