У Черкасах пройшло загальноміське святкування Дня Подяки

19 жовтня в Черкасах відбулося загальноміське святкування Дня Подяки. Найбільший концертний зал міста був переповнений людьми. На заході виступали Київські гості: протестантський професійний музичний колектив Gospel Symphony Orchestra, відомий своїм виступом на Дні Подяки в Києві 2017 року. Та Chamber Gospel Choir. Серед солістів був фіналіст шоу “Голос Країни” В’ячеслав Рибіков.
У Черкасах пройшло загальноміське святкування Дня Подяки

"Я дякую Богові за мою сім'ю, сина, дружину, моїх батьків. Написано "За все дякуйте". І я вважаю, що потрібно віддавати хвалу Господу за все, що нас оточує ", - зауважив В’ячеслав.

У підготовці до свята приймали участь майже всі християнські церкви міста. Під час концерту священнослужителі дякували Богу та звершували молитву за добробут, сім’ю та Україну. Організував захід - ГО Рух Реформації.

“Потреба в тому щоби дякувати і бути вдячними сьогодні існує. Тому ми вирішили виносити це у народ і формувати гарну традицію - щорічно разом з містом та церквами усіх деномінацій та конфесій відзначати Свято Поряки”, - сказав голова ГО Рух Реформації, пастор Валерій Бєляєв.

Перед початком та по завершенню свята були презентовані християнські проекти, такі як Royal Rangers, АСЕТ, ГО “Педагогів -християн” Черкаської області, Центр гостинності, Авана, школа Софія, видавництво “Смірна”, телеканал “Надія”, картинна галерея від церкви “Нове життя”, видавництво “Джерело життя, клуб слідопитів Кемпус “Соляріум”.

Окрему шану під час свята висловили родинам загиблих бійців в АТО, а також волонтерам та капеланам, що допомагають на фронті.

На завершення всі пастори, які були присутні у залі звершили молитву - подяку Богу за все, що Він нам дає.
21.10.2019 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter