У Черкасах на Чехова відкрили Стелу пам'яті з портретами загиблих черкащан

Сьогодні вранці біля стін «Будинку ветеранів» в присутності родичів і побратимів, духовенства Православної Церкви України та представників міської та обласної влади відкрито Стелу пам'яті з портретами загиблих черкащан. Про це повідомляють у міськраді Черкас.
У Черкасах на Чехова відкрили Стелу пам'яті з портретами загиблих черкащан

Стела розміщена поблизу Будинку ветеранів за адресою вул.Чехова, 112. Це приміщення колишнього дитячого садочку взимку 2019 року взяла в оренду ГО "Спілка ветеранів повітряно-десантних військ та військ спеціального призначення" під керівництвом Володимира Болсуновського.

Нині там облаштовується ветеранський простір.

Меморіал виготовлено за кошти АТОвців, батьків загиблих та небайдужих черкащан силами самих ветеранів. Усього на стелі розміщено 28 фотографій загиблих воїнів.
У Черкасах на Чехова відкрили Стелу пам'яті з портретами загиблих черкащан

«Кожен із них чийсь син, чоловік, батько - який вже ніколи не повернеться додому. Низький уклін тим батьками, дружинам і дітям, які віддали за Україну найдорожче - своїх рідних і близьких. Обов’язок живих - здобути і укріпити Перемогу, щоб всі понесені заради неї втрати не були марними.

Черкаси – місто Героїв. Багато наших земляків зараз ризикують своїми життями, захищаючи Україну, і на превеликий жаль, за п`ять років війни багато хто із них загинув за рідну землю. Наш обов'язок належним чином вшанувати пам'ять полеглих, та підтримати тих, хто повернувся з війни додому», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.
18.10.2019 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter