Професор з Німеччини Герріт Блюмельхубер проінспектував виробничий цикл на "Уманьпиво"

Українська броварня «Уманьпиво» домовилась про співпрацю з гуру німецької пивної індустрії - професором академії Doemens (Графельфінг, Баварія), доктором Геррітом Блюмельхубером. Упродовж двох днів експерт відвідав Умань та підприємство з ознайомчим візитом.

Перемовини з професором щодо включення візиту в Україну до його щільного графіку тривали рік. Та в результаті уманська броварня на початку жовтня зустріла очільника Німецької академії пивоваріння Doemens. Це був перший приїзд доктора Блюмельхубера в Україну. Жодна українська пивоварня до цього часу не приймала в своїх стінах цього видатного європейського експерта пивної справи.
Професор з Німеччини Герріт Блюмельхубер проінспектував виробничий цикл на "Уманьпиво"

У портфелі др. Герріта широкий перелік німецьких та європейських броварень, які він консультує з питань технічного переоснащення та інноваційних технологій пивоваріння. Також він має багатий досвід роботи у країнах Північної та Південної Америки: за останні 10 років професор співпрацював з більш ніж 2500 місцевих пивоварень - від крафтових та середніх до великих промислових пивзаводів. Підприємства пройшли аудит та отримали консультативну підтримку експерта в напрямку нових сортів та сучасних аспектів пивоваріння.

Професор Блюмельхубер попередньо оглянув усі підрозділи уманської броварні та провів професійну дегустацію, оцінив виробничий цикл, послідовність процесів та додержання всіх стандартів виробництва.
16.10.2019 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter