У Чигирині урочисто відзначили День захисника, українського козацтва й Покрову

Як інформує Черкаська ОДА, в Чигирині 14 жовтня відзначили Дні захисника, українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.

На Богдановій горі присутні поклали квіти до пам’ятника Богдану-Зиновію Хельницькому.

У Чигирині урочисто відзначили День захисника, українського козацтва й Покрову


Опісля поблизу Резиденції Хмельницького голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко вручив черкаським захисникам за особисту мужність та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України почесні грамоти облдержадміністрації.

Нагороди отримали: підполковник Олег Павлов, старшина Андрій Шмиголь, молодший сержант Валерій Коломієць,сержантМихайло Криховецький, сержант Богдан Лещенко, помічник командира батальйону з правової роботи ВЧ А0326, солдат автомобільної роти ВЧ А0326.
У Чигирині урочисто відзначили День захисника, українського козацтва й Покрову

Відзнакою “Холодний Яр” нагородили: командира3 відділення МПЗ Ігоря Гордієнка, розвідника 51 ОМБР Валерія Чепурного, розвідника 51 ОМБР Миколу Здіра, учасників бойових дій Євгена Заколодного, Євгена Ляпкала та Олександра Данильченка. А також голову ГО “Черкаський обласний комітет оборони прав людини” Галину Гнатюк та командира 2 взводу і автомобільної роти ВЧ А 0326 окремого автомобільного батальйону Тилу Збройних Сил України Андрія Гретченка.

Для черкащан організували проведення майстер-класів, зокрема з ковальства, з гончарства, де можна було ознайомитися із основними прийомами роботи з глиною та самостійно створити виріб на гончарному колі. Також дорослі й діти розмалювали медово-імбирні пряники, виготовити ляльку-мотанку, долучались до майстер-класу з декупажу тощо.

Діяла ярмарка майстрів народної творчості. Цього року продовжили традицію – фестиваль “Козацький куліш 2019”, в якому взяли участь команди із усієї області. Кожна страва була оформлена в національних традиціях та представлена театралізованим виступом. Усі учасники фестивалю отримали подяки.
15.10.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter