У Черкасах пройшло засідання координаційної ради з протидії підлітковій злочинності

У Черкасах пройшло засідання координаційної ради з протидії підлітковій злочинності У Черкасах 8 жовтня відбулося засідання Координаційної ради служби у справах дітей Черкаської міської ради.

На засідання були запрошені соціальні педагоги навчальних закладів міста, керівниця Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, співробітники сектору ювенальної превенції Черкаського відділу поліції, патрульної поліції та Соснівського і Придніпровського районних відділів філії Центру пробації в Черкаській області.

У першій частині засідання було підведено підсумки роботи щодо попередження та протидії злочинності серед неповнолітніх на території м. Черкас.

Під час обговорення результатів даної роботи було зазначено, що особливу увагу слід звернути на профілактику злочинності неповнолітніх, яка включає заходи, спрямовані на виявлення, усунення, послаблення та нейтралізацію криміногенних факторів, а також корекцію поведінки людей, гіпотетично спроможних вчинити злочин.

При розробці профілактичних заходів слід враховувати всі фактори, що сприяють потраплянню неповнолітніх в групу ризику жертв розпусних дій, зокрема, такі як: вживання алкоголю та наркотиків, аморальна поведінка батьків; жорстоке поводження батьків зі своїми дітьми; активні дії дорослих щодо залучень неповнолітніх до злочинної діяльності; втягнення дорослими неповнолітніх в заняття проституцією; відставання в психічному розвитку дитини, що часто сприяє великому впливу на неї злочинців; наявність членів родини, що страждають на психічні захворювання.

Крім підсумків роботи та стану злочинності, правопорушень та профілактичної роботи серед дітей на території м. Черкас за 9 місяців 2019 року на Координаційній раді піднімалися питання, які були спрямовані на організацію роботи з дітьми по профілактиці правопорушень та корекції поведінки девіантних підлітків.
09.10.2019 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter