Як у Черкасах відзначатимуть Покрову і День українського козацтва

Як у Черкасах відзначатимуть Покрову і День українського козацтваЯк інформують у міськраді Черкас, 14 жовтня в Україні відзначають кілька свят - День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника Вітчизни.

З цієї нагоди в Черкасах запланована низка заходів, на які міська влада запрошує мешканців міста.

11 жовтня, у п’ятницю, о 10.00 в Будинку культури ім. Кулика (вулиця Благовісна, 170) відбудеться урочисте відкриття виставки Черкаського обласного козацького товариства Українського реєстрового козацтва "Із прапором - до Перемоги» та «Народний бойовий прапор», де будуть представлені прапори та шеврони, виготовлені волонтерами з числа козаків, а також козацький прапор, який побував в 68 країнах світу.

13 – 14 жовтня там же, в Будинку ім. Кулика з 10.00 триватиме ІІ-й міський мистецький фестиваль-конкурс «Цвіт нації», який об’єднав кращі мистецькі колективи Черкас.

14 жовтня на вулиці Хрещатик, яка цього дня буде перекрита для руху транспорту, з 12 до 16.00 черкащани та гості міста зможуть оглянути виставку військової та спеціальної техніки, організованої силами Навчального центру Державної прикордонної служби України, Інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, міськрайонного управління ДСНС України в Черкаській області.

Цього ж дня в сквері за будівлею обласної ради з 12.00- 18.00 відбудеться мистецький фестиваль «Козацька залога».

У програмі фестивалю – театралізоване дійство (козацький ярмарок, прийняття жіночої козацької сотні до лав вільного козацтва),

- музичний концерт «Козацька слава лине крізь віки»
- святкова музична програма «Нація Нескорених»;
- інтерактивні , військово-патріотичні програми;
- «Козацька кухня»;
- показові виступи бойового гопака, запорізьких козаків;
- піротехнічне шоу.

Разом з тим, черкащани вшанують пам’ять героїв молебнем та покладанням квітів до пам’ятних знаків у Черкасах – в 11.30 в Соборному парку та о 12.00 на Площі Слави.
08.10.2019 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter