"Рошен" вкладе в розвиток зоопарку в Черкасах ще 300 млн. грн.

"Рошен" вкладе в розвиток зоопарку в Черкасах ще 300 млн. грн. За затвердження договору про надання спонсорської підтримки між Дочірнім підприємством «Кондитерська корпорація «Рошен», комунальним підприємством «Черкаський міський зоологічний парк» та Черкаською міською радою та затвердження Статуту комунального підприємства «Черкаський міський зоологічний парк» в новій редакції» проголосували депутати на сесії 8 жовтня. Про це інформує прес-служба установи.

Згідно з договором, зоопарк матиме назву «Комунальна організація «Черкаський міський зоологічний парк «РОШЕН», натомість компанія вкладе у заклад 300 млн грн.

Директор зоопарку Євгеній Ван повідомив, що у останні роки “Рошен” вклав у зоопарк 75 млн грн, на що було збудовано експозиції “Земля ведмедів та вовків” і “Олені та зубри”.

На 300 млн грн, які спонсор планує надати в обмін на назву, планується зробити багато поліпшень: будинок приматів, експозицію пінгвінів Гумбольдта, відреставрувати озеро, зробити велику ігрову дитячу зону тощо. При цьому, поліпшення залишаться власністю громади, а зоопарк – комунальним закладом.
08.10.2019 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter