У Шполі поховали Олега Ремінного, який загинув в зоні ООС під Мар'їнкою

Як інформують у Черкаській ОДА, в неділю шполяни провели в останню путь старшого солдата, механіка-водія розвідувальної роти 1 окремої танкової Сіверської бригади Олега Володимировича Ремінного. Герой загинув 4 жовтня 2019 року в зоні ООС, під Мар’їнкою на Донбасі, внаслідок ворожого обстрілу на одній із передових позицій, інформують у Шполянській ОТГ.
У Шполі поховали Олега Ремінного, який загинув в зоні ООС під Мар'їнкою

Попрощатися із захисником, загиблим за суверенітет і незалежність України, зібралися сотні людей: товариші по службі, друзі, очільники міської громади та району, жителі міста Шполи. Шполяни зійшлися до храму Святої Трійці, де відбулась панахида за убієнним, яку відправили священники української православної церкви — протоієрей Дмитро Горовенко (настоятель храму Святої Трійці), ієрей Роман Саломатін, ієрей Ігор Лозіцький (капелан), ієрей Валерій Шкарбан, протоієрей Олександр Шпак.

Як зазначив під час панахиди капітан розвідувальної роти 1 окремої танкової Сіверської бригади Олег Обурко, Олег Ремінний був насправді Герой не словами, а ділом. Він довів, що є патріотом, який любить свій народ і свою країну, не шкодуючи себе, виконував поставлені бойові завдання. Був справжнім чоловіком, яким можуть гордитися рідні. Особливо – його мати.
У Шполі поховали Олега Ремінного, який загинув в зоні ООС під Мар'їнкою

У Героя залишилась мати, брат та донька.

Поховали Олега Ремінного на Шполянському міському цвинтарі (мікрорайон цукрозавод).
07.10.2019 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter